Kargo ve Taşıma Bilgileri

KARGO VE TAŞIMA BİLGİLERİ

Ürünün kargoya verilmesi ve teslimat süreci
Siparişleriniz ürünün stok durumunda göre değişiklik göstermekle birlikte hafta içi saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler 3 iş günü, stokta olmayan ürünler en geç 5 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Ürünün tedarik sürecinde bir aksaklık yaşanması durumunda müşteri temsilcilerimiz iletişim bilgileriniz ( e-posta veya telefon ) üzerinden sizinle iletişime geçerek tarafınıza ürün durumu hakkında bilgi vereceklerdir.

Teslimat ücreti
Teslimat ücreti sipariş ettiğiniz ürüne göre değişiklik göstermektedir. Siparişinizi tamamlama sırasında İl ve İlçe seçiminizden sonraki aşamada kargo ücreti tarafınıza bilgi olarak sunulur. Sitemiz üzerinde yayınladığımız bazı kampanyalarda ücretsiz teslimat hizmeti sunulmakta ve ürün detaylarında bu belirtilmektedir.

İade, değiştirme vb. kargo ücretleri
İade, değiştirme vs. işlemlerde kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanır.

İstisnalar
Ürünün geri çağrılması, siparişin hatalı gönderilmesi ve şirketin belirleyeceği istisnai konularda veya kargo şirketinin kargo ücretini iade etmesi durumunda kargo ücreti müşteriye iade edilecektir. Aksi durumlarda şirketimiz tahsil etmiş olsun ya da olmasın kargo ücreti iadesi yapılmamaktadır.

Hasarlı paket,ürün
Teslimiat sırasında mutlaka kargo görevlisinin yanında paketinizi açarak ürününüzü kontrol ediniz. Kargo firmasının getirdiği kutu içerisindeki ürünlerde bir zarar varsa kargoyu teslim almayarak kargo hasar tutanağı tutunuz. Tutanak tuttuğunuz ürünleri teslim almayınız. Tutanak tuttuğunuz ürünlerin değişimleri yapılarak tarafınıza tekrar kargolanacaktır.

Siparişlerin ulaşmaması
Siparişlerinizin size ulaşmaması durumunda destek@gelsinsana.com adresinden durumunuzu anlatan bir mail göndermenizi rica ediyoruz.

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
ShopPHP | v5