Speedtec 215C

Genel Özellikleri

SPEEDTEC® 215C kompakt ve güçlü tek fazlı invertör tipi, multi-process makinelerdir. Lincoln Electric bu seri ile pazara taşınabilirliği mükemmel, küçük, hafif kompakt bir kasaya sahip ve birçok özellik içeren tam profesyonel bir makine sürmüştür. Bu özellikler serimizi çok yönlü kılmaktadır; modellerimiz birçok farklı uygulama için kullanılabilir ve üretim tesislerinde kolayca bir yerden bir yere taşınabilirler. Makinelerimiz doğrudan şehir şebekesi ile kullanılabilirler. Ayrıca jeneratörle kullanıma da uygundurlar.

SPEEDTEC® 215C üniteleri tek fazlı 230V1Ph 50/60Hz beslemesinden yüksek çıkışlı kaynak akımını destekleyen özellik olan Güç Faktörü Düzeltmesine (PFC) sahiptirler ve bu özellik uzun (maks 100 m’ye kadar) uzatma kablosu ile çalışabilmesine olanak sağlar. Elektronik olarak tasarlanan kaynak dalga formları ile MIG, Örtülü elektrod ve TIG kaynağı modları sunulmaktadır; önemli olan uygulamaya yönelik doğru modelin seçilmesidir.

SPEEDTEC® 215C birçok farklı kaynak uygulaması için kullanıma hazırdır. Kaynak performansı Çelik, Paslanmaz Çelik ve Alüminyum için mükemmel sonuçlar sunar.

SPEEDTEC® 215C makineleri karışım gaz ve %100 CO2 ve ayrıca özlü teller (Innershield) ile kusursuz çalışır.

  • Kompakt ve Güçlü, Yenilikçi, Portatif ve Hafif, Her Yerde, Her Konumda. 
  • Birden Fazla Görev: Speedtec® 215C : CV MIG, CV Sinerjik, Örtülü Elektrod, Lift TIG.
  • Güç Faktörü Düzeltmesi (PFC). Daha Fazla Kaynak Gücü, geleneksel ekipmana kıyasla %30 daha az enerji tüketir, Jeneratör İle kullanıma uygundur.
  • Kolay Kullanım: İkonik kumanda renkli TFT Arabirim ekranı
  • Üstün Ark Performansı. CV MIG : Voltaj, Tel Besleme Hızı ve İndüktansın Sonsuz Değişken Kontrolü, Örtülü Elektrot: Hot Start ve Arc Force Kontrolü, TIG: Lift TIG Tungsten kirlenmesini önler.
  • Kullanışlı Kasa: 15kg’lık makara kapasitesi, faydalı saklama alanları, geleneksel MIG ekipmanı ile kıyaslandığında %48 daha düşük ağırlık.

Teknik Özellikleri

Speedtec® 215C
Ürün Adı : Speedtec® 215C
Ürün Numarası : 81K14146-1
Besleme Gerilimi : 230 V
1 Faz
50/60 Hz
Kaynak Akımı Kaynak Gerilimi : 200 A / % 25
Sigorta Değeri : 16 A
Akım Aralığı : 20 - 200 A
Boyutlar (YxGxD) : 780 x 400 x 750 mm
Ağırlık : 42 kg

Ürün Broşürü (PDF)Kullanim Kilavuzu (PDF)

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır