*** SÜPER FİYAT- FULL SET ***

 

Kurutemizleme Mağazasını Takip Etmek Artık Çok Kolay!

Kuru Temizleme Firmalarına özel geliştirdiğimiz, kullanımı kolay, yormayan, pratik takip sistemidir. Ürün kabul,kabul sonrası etiket basımı, müşteriye özel fiyat belirleme, hızlı ürün teslimi,kasa takibi, ödenmeyen fişleri görme, ürünleri servise gönderme, parçalı ödeme alma,arayan müşteriyi tanıma, müşteriyi sms ile bilgilendirme,işletmenin gider takibi  kısaca kuru temizleme  İşletmelerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek niteliktedir. 

Bu takip  sistemi iş yerinize düzen getirerek işlerinizi hızlı ve hesaplarınızı hatasız yapmanıza yardımcı olacak. Sizi yormadan sizin yerinize hesapları takip edecek. İstediğiniz zaman birkaç tıklama ile tüm işlemleri görebileceksiniz.  Kurutemizleme işletmeleri için kullanımı en kolay sistemdir.

Yıllık ödemesi yoktur. Süresiz lisanslıdır. Bir başka ifadeyle, bu sistemi ömür boyu aylık veya yıllık aidat ödemeden kullanabilirsiniz.

 Kurutemizleme  Takip Otomasyon Programını kullanmak için, özel bilgisayar bilgisi gerekmez.

Önemli Not: Bu sistem android değildir. Sql tabanlı veri kapasitesi çok yüksek ticari işletmelerin güvenle kullanabileceği bir sistemdir.

 


 

İşletmenize Değer Katan Sistem

Kurutemizleme takip sistemiyle ürün kabulünde detay belirterek kabul yapabilir ve teslimata kadar geçen süreci kolayca yönetebilir, hatasız ve zamanında  teslimat ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartabilirsiniz.Yapılan tüm işlemler kayıt altına alındığı için bir kaç tıklamayla geçmişe dönük işlemleri ve detaylarını görebilirsiniz .

Hesaplarınızı tutan iş yükünü minimize eden, pratik, verimli ve kullanıcı dostu bu sistem işletmenizin vazgeçilmez bir parçası olacak ve işletmenize değer katacaktır.

Bu sistemi set olarak aldığınızda birbiri ile uyumlu çalışan donanımlara sahip olmuş olursunuz. Ekrandaki resimli ürün düğmeleri sayesinde  zaman kaybı yaşamayacaksınız. 

İnternetten bağımsız çalışma - Yüksek veri kapasitesi

Birçok kurutemizleme işletmesinde kullanılan bu sistemi siz de güvenle kullanabilirsiniz. "Sql" tabanlı, internetten bağımsız çalışabilir yapısı ile size büyük avantajlar sağlayacak. Sınırsız sayıda müşteri kaydedebilirsiniz.

 

Set Halinde Tak Çalıştır

Sistem kullanıma hazır haldedir. İşletmenizin fiyatlarını girerek hemen kullanılabilir. Yazıcıların ve etiketlerin tüm ayarları yapılmıştır.

 


Genel Başlıklar

null

Dokunmatik Ekran Uyumlu

Sistem Dokunmatik ekranıyla birliktedir.. Müşteri kaydederken ürün kabul ederken, ürün teslim ederken klavye ve maus kullanmanıza gerek yoktur.  Ekrana el ile dokunarak işlemlerinizi yapabilirsiniz.Bu sayede ürün kabul ve teslimat çok hızlı yapılabilmektedir.

 

 

 

Ürünler Tanımlı

Tüm kurutemizleme ürünleri resimli kaydedilerek kullanıma hazır teslim edilmektedir. Bu sayede işletme sahibi ilk kurulum aşamasında hiçbir zorluğa katlanmadan anında ürün kabul etmeye başlayabilir..
 

 

 

Kullananlar Memnun

Bu sistem kurutemizleme işletmelerinin ihtiyaçlarına göre geliştirilmiştir.  Bu sebeple,  kullanım alışkanlıklarına uygundur.  Bizi tercih eden  müşterilerimiz kurduğumuz sistemlerden ve verdiğimiz destekten memnun.

 

 

 

Sistemi Kullanmak Çok Kolay

Program dili ve butonların üzerindeki açıklamalar Türkçe olduğu için kullanım açısından zorluk çekmezsiniz. Bilgisayar bilgisi az olan müşterilerimiz 1 gün gibi kısa bir sürede programı rahatça kullanmaya başlıyor.

 

 

 

Sorunsuz Bir Sistem

Bu sistem gerek yazılım gerekse donanım konusunda sorun çıkartmayan bir sistemdir. Kurutemizleme mağazaları için özel programımızı kullanıyor ve donanımları titizlikle seçiyoruz. Müşterilerimiz, yıllarca sorun yaşamadan otomasyonu kullanıyor.

 

 

 


Set İçeriği

Dokunmatik Terminal (Yazılım içerisinde lisanslanmıştır.Ürünler resimli olarak kaydedilmiştir)

Kurutemizleme Takip Otomasyon Yazılımı  (İnternetten Bağımsız Süresiz Lisanslı)

Fiş Yazıcı 

 

0533 399 86 29

 

 

Kullanım Detayları ve Takip Sisteminin Temel Özellikleri

 

Ürün Kabul

 Dokunmatik ekran sayesinde fare ve klavye kullanmadan çok hızlı ürün kabul edebilirsiniz.(Dokunmatik ekrana özel bir yapıdadır)

 Ürün kabul ederken  ürün bazında fiyat değişimi kolayca yapılabilir veya fiş toplamı üzerinden pratik olarak genel indirim yapılabilir.

 Ürün kabulünde ürüne özel detay  girilebilir (Örnek:Kol yırtık, paça daraltılacak,dizi hasarlı gibi...)

 İşlem türüne özel  ürün kabülü yapılabilir ( kuru temizleme,yıkama,ütüleme ,boyama ,tadilat)

 Halı ,Tül ,Perde  gibi ürünleri metrekare olarak  kabülü yapılabilir

 Kabul esnasında otomatik olarak belirlenmiş olan teslim süresi değiştirilebilir.

 Ürün kabul edildikten sonra sistem otomatik olarak bilgi fişi ve ürün etiketi çıkartır. Fişin üzerine firmanızın logosunu ekleyebilirsiniz.

 Ürünler resimli olarak düğmelere tanımlıdır.

Not: (Resim ürün kabulünde ve tesliminde büyük kolaylık sağlamaktadır)

 

Ürün Teslim

 Ürün teslim ederken fiş numarası veya isimle arayarak  fiş teslimi yapılabilir.

Ürün seçimi yaparak sadece belirlenen ürünler teslim edilebilir.

 Ürün tesliminde müşteriden parçalı tahsilat (k.kartı+nakit+hesaba aktarım)  yapabilirsiniz.

 Ödeme almadan fiş teslimi yapılabilir.Bu fişler ödeme alınmadığı sürece hatırlatılır ve kapatılmaz.

 Ürün Teslim ederken  müşterinin eski borcu ve açık fişleri, teslimat yapılmış, ödenmemiş fişleri veya kapalı fişleri görebilirsiniz. Böylece müşteriler üzerinde tam kontrol sağlanır.

 Ürünler teslime hazır olduğunda SMS mesaj ile bilgilendirme yapılabilir.

 Ürün tesliminde barkod okuyucu kullanabilirsiniz.(Sistem okuyucuyu otomatik tanımaktadır)

 

Müşteriler

  Müşteri tanımlarken normal, sürekli, VIP gibi müşteriyi kategorilere ayırabilir buna göre fiyat politikası uygulayabilir veya müşterire özel indirim tanımlayabilirsiniz.

 Arayan müşteriyi sistem otomatik tanır ve müşteriye ait gerekli tüm bilgileri ekrana getirerek müşteriyi doğru bilgilendirmenizi sağlar. (Örnek: Müşteri ürünlerinin durumunu sorduğunda fiş araması yapmadan anında cevap verebilirsiniz)

 Müşteri sistemde kayıtlı değil ise ekran değiştirmeden hızlıca müşteri kayıt edebilirsiniz.( Not: Kayıtlı müşteri ürün getirdiğinde müşteri bulma işlemi çok hızlıdır)

 Müşteriye özel, fişe özel veya ürüne özel bilgi notu girebilirsiniz.

 Sistemde SMS modülü bulunmaktadır. Toplu yada tek tek müşterilere mesaj gönderebilirsiniz

 

Servis Hizmeti-Çalışan Takibi

 Eve servis talep edenlere anında servis fişi çıkartabilirsiniz.

 Servisten gelen ürünleri kayıt etmek sistemli olarak yapılmaktadır.

 Servisten alınacak ürünleri, alınan ürünleri ve teslim için gönderilen ürünlerin takibini yapabilirsiniz.

 Sistem işçi çalıştırmaya müsaittir. Çalışanlarınızın her birine özel yetkilendirme yapabilirsiniz

 Sisteme istediğiniz kadar kullanıcı ekleyebilirsiniz. Her kullanıcıya özel yetkiler verebilirsiniz.

 

Detaylı Raporlar-Analiz

 Müşterinin eski fişlerine ve iptal edilen fişlerine anında ulaşabilirsiniz.

 İstediğiniz kadar gelir, gider kalemi oluşturarak bunların takibini ve raporlamasını yapabilirsiniz. (Kira, muhasebe, araç yakıtı, eleman parası vs..) .Modülün kullanımı çok kolaydır.

 Yapılan çoğu işlemin aynı zamanda rapor ekranı da mevcuttur. İstediğiniz rapora  anında ulaşabilir ve yazıcıdan yazdırabilirsiniz. (Başlıca raporlar: Kasa Raporu, müşteri hareketleri, işlem türüne göre rapor, müşteri bakiye raporu, iyi müşteriler raporu, gelir gider raporu vs…).

 Günlük, aylık veya belirlediğiniz tarihlerde teslim edilmiş fişleri, teslim edilmemiş fişleri, teslim edilmiş ödemesi alınmamış fişleri, raporlayarak arşivleyebilirsiniz.

 İşlem hacmine göre müşteri raporu alabilirsiniz. 

 Toplam fiş raporu sayesinde iki tarih arasında açık veya kapalı  tüm fişlerinizi tek ekranda görebilirsiniz. Çok kullanışlı olan bu rapor işletmenizin genel mali durumunu analiz etmeniz için çok önemli bir rapordur.

 Kasa Raporunda yapılan tüm işlemler detaylı olarak listelenir. Yazıcıdan çıkartabilirsiniz

 

Kurulum Aşaması ve 7/24 Teknik Destek 

1) Yerinde kurulum::Talep durumunda donanımların kurulması ve tanıtılması, barkod etiketleri şablonlarının düzenlenmesi, kullanıcıların tanımlanarak yetkilendirilmesi ve  sistemin kullanıcılara öğretilmesi  dahil her şey yerinde yapılmaktadır

2) Kargo ile teslimat::Bu seti İnternetten satın alan müşterilerimize paket içeriği eksiksiz kullanıma hazır olarak gönderilmektedir. Paket teslimi sonrası uzaktan kontrol ile kurulum yapılarak detaylı eğitim verilmektedir.

Yetkili satış bayilerimiz aracılığı ile Türkiye genelinde kurulum ve eğitim hizmeti verilmektedir.

 

Detaylı Bilgi : 0533 399 86 29


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır