0850 303 59 24
Hafta içi 09-00-18:00

Yerel Ağ Ürünleri (LAN)

Alt Kategoriler
ATEN-CL1000MT-152674
  ATEN 17'LCD KONSOL •ATEN-CL1000MT, 17" LCD ekranı bulunan, Türkçe klavye (PS/2),touchpad'e sahip, 1U yüksekliğinde, kabin tipi, sürgülü kasaya sahipkonsol ünitesidir.•Daha net görüş açısı için LCD modül 115 derecelik bir açıya kadarhareket ettirilebilir.•Klavye, monitör ve mouse cihazın üzerindedir.•Standart (42cm - 72cm) montaj takımı ürün ile birlikte gelmektedir.Montajı kolaylaştırmak amacıyla özel dizayn edilmiş montaj kit'ler ilebirlikte kullanılabilir. (Opsiyonel olarak temin edilebilen montajtakımları aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.)•ATEN PS/2 konsola sahip KVM Switch cihazları ile sorunsuz çalışır.•Dahili güç adaptörüne sahiptir. Elektrik beslemesi için harici güçkablosu cihaz ile birlikte gelmektedir.•Desteklediği çözünürlük: 1280 x 1024 @75Hz (17" LCD)•DDC, DDC2, DDC2B destekler.•LCD Ekran için DDC emülasyonu bulunmaktadır. Bilgisayarın görüntüayarları hangi şekildeyse LCD monitör de bu görüntü parametrelerinidikkate alarak kendini fiziki olarak adapte eder.•Bilg..
0

3.695,15 TL KDV Hariç: 3.131,49 TL

3.695,15 TL KDV Hariç: 3.131,49 TL
CSH-2400-154356
  24 Port 10/100Mbps Tak-Kullan, Kur-Unut Rackmount Switch 24 Port 10/100Mbps Tak-Kullan Rackmount SwitchPort Sayısı (Adet)24,0 YönetimYönetilemez KatmanLAYER 2 PoE (802.3af) DesteğiYOK Veri Transfer Hızı10/100 10/100 Mbit UTP Port Sayısı24 Satış Garanti Süresi (ay)36 EAN8698683819242 HD RESİMLER  ..
0

233,22 TL KDV Hariç: 197,65 TL

233,22 TL KDV Hariç: 197,65 TL
S108-V2-TENDA-160337
  S108 V2 8Port 10/100 Switch -Port Sayısı (Adet)8,0 YönetimYönetilemez PoE (802.3af) DesteğiYOK Veri Transfer Hızı10/100 Satış Garanti Süresi (ay)36 EAN885397270324 HD RESİMLER  ..
0

37,60 TL KDV Hariç: 31,86 TL

37,60 TL KDV Hariç: 31,86 TL
TL-SG2452-161819
  48 Port Gibabit,4 Gigabit SFP Slotlu Smart Switch 48-port Pure-Gigabit Smart Switch, 48 10/100/1000Mbps RJ45 portsincluding 4gigabit SFP slots, Tag-based VLAN, STP/RSTP/MSTP, IGMPV1/V2/V3 Snooping, 802.1P Qos, Rate Limiting, Port Trunking, PortMirroring, SNMP, RMONHARDWARE FEATURESStandards and Protocols IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE802.1q,IEEE 802.1pInterface 48 10/100/1000Mbps RJ45 Ports(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)4 Gigabit SFP SlotsNetwork Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable(maximum 100m)100BASE-FX:MMF,SMF1000BASE-X: MMF, SMFDimensions (W X D X H) 17.3*10.2*1.7 in.(440*260*44 mm)Fan Quantity 2Power Supply 100~240VAC, 50/60HzPERFORMANCEBandwidth/Backplane 104GbpsMAC Address Table 8kPacket Forwarding Rate 77.4MppsJumbo Frame 10240 BytesSOFTWARE FEATURESQuality of Service Support 802.1p CoS/DSCP prioritySupport 4 priority qu..
0

1.782,23 TL KDV Hariç: 1.510,37 TL

1.782,23 TL KDV Hariç: 1.510,37 TL
ATEN-IC485S-152698
  ATEN RS-232 TO RS422/485 ÇEVİRİCİ RS232/RS422/RS485 Arayüz Çeviricisi, Güç Adaptörlü- 1200 metreye kadar bi-directional (çift yönlü) çalışmaktadır.- 100 Kbit/sec veri transfer hızı- 32 terminal bağlantısı yapılabilir.- Asenkron haberleşme mümkündür.- DCE/DTE bi-directional (çift yönlü) seçilebilir.- Veri iletim işlemi RTS sinyali ile denetlenmektedir.- Point to point, multidrop ve simplex/duplex link seçimi yapılabilir.- Full duplex (4 tel) / Half duplex (2 tel) çalışır.- 115.2kbps baud oranlarını destekler.- Monitör üzerinden konfigürasyonu mümkündür.- Harici güç adaptör DC9V, 1.35W (maksimum) cihaz beraberindegelmektedir.- Giriş: 1 x DB25 dişi- Çıkış: 4’lü klemens, 1 x RJ-11 dişi konnektörEAN4710423772120 HD RESİMLER  ..
0

348,49 TL KDV Hariç: 295,33 TL

348,49 TL KDV Hariç: 295,33 TL
DK-NT-U3GLAN-155236
  USB 3.0-10/100/1000 Gigabit Ethernet Ağ Adaptörü -Veri Transfer Hızı10/100/1000 Satış Garanti Süresi (ay)24 EAN8697939891094 HD RESİMLER  ..
0

73,63 TL KDV Hariç: 62,40 TL

73,63 TL KDV Hariç: 62,40 TL
TL-SF1024D-161794
  24-Port 10/100Mbps % 75 Enerji Tasarruflu 13" Çelik Kasa Switch - % 75'e varan tasarruf sağlar- 4.8 Gbps Switching kapasitesi- Store ve ileri geçiş uyumu- MAC adresi auto-learning ve auto-aging desteği- Auto-Negotiation port 10Mbps - 100Mbps donanım arasında akıllıentegrasyon sağlar.- Tak ve Çalıştır tasarımı kurulumu kolaylaştırır- Sizi rahatsız etmeden sessizce çalışırPort Sayısı (Adet)24,0 YönetimYönetilemez Veri Transfer Hızı10/100 10/100 Mbit UTP Port Sayısı24 Satış Garanti Süresi (ay)36 EAN6935364021498 HD RESİMLER  ..
0

212,61 TL KDV Hariç: 180,17 TL

212,61 TL KDV Hariç: 180,17 TL
ATEN-CE100-152666
  Mini USB KVM (Keyboard/Video Monitor/Mouse) Mesafe Uzatma Cihazı, 100 mT Lokalde bulunan PC'nin VGA/klavye/mouse sinyallerinin 100 metre kadaruzağa taşınmasını sağlar.Lokal ve Uzak Ünite olmak üzere iki parçadan oluşan bu ürün arasındasinyal gönderimi için Cat 5e data kablosu kullanılır.Gerçek zamanlı DDC iletişimi mümküm. Lokalde bulunan monitördeki tümkomutlar uzak bulunan monitöre de gerçek zamanlı olarak aktarılır.Yüksek görüntü çözünürlüğü - maksimum 1920 x 1200100 metre gibi uzak bir noktada bulunan konsol arabirimlerindenbilgisayara erişme imkanı sunar.Daha iyi bir görüntü kalitesi sunabilmek için elle görüntü ayarıyapılmasına izin verir.Lokal Ünite için harici güç adaptörüne gerek duyulmamaktadır.Ani voltaj yükselmelerine karşı koruma sağlar. (Kontakt voltajı 8KV;Havadan gelen voltaj 15KV)Duvara monte edilebilir.Ambalaj İçeriği1 x ATEN-CE100L Mini USB KVM Extender (Lokal Ünite)1 x ATEN-CE100R Mini USB KVM Extender (Uzak Ünite)1 x USB/VGA Kablosu2 x Topraklama Kablola..
0

854,55 TL KDV Hariç: 724,19 TL

854,55 TL KDV Hariç: 724,19 TL
CGS-1604GSW-153919
  16 Port 10/100/1000Mbps + 4 SFP Web Yönetilebilir PoE+ Switch 16-Port 10/100/1000 + 4 Combo SFP Web Smart PoE SwitchPort Sayısı (Adet)16,0 YönetimWeb PoE (802.3af) DesteğiVAR Veri Transfer Hızı10/100/1000 10/100/1000 Mbit UTP P.Sayısı16 Switch Fabric Performansı32Gbps Forwarding Hızı23Mbps 802.1Q VLAN desteğiVar 802.1p PrioritizationVar Web ManagementVar Satış Garanti Süresi (ay)30 EAN8698683818030 HD RESİMLER  ..
0

2.285,61 TL KDV Hariç: 1.936,95 TL

2.285,61 TL KDV Hariç: 1.936,95 TL
MC112CS-158479
  WDM Fiber Converter,Singlemode,ÇiftYönlü Fast Ethernet Medya Dönüştürücü Bu Ürün Ne Yapar?- MC112CS, 100BASE-FX fiberi 100Base-TX bakır kabloya veya tam tersinedönüştürmek için tasarlanmış bir medya dönüştürücüdür. WDM teknolojisiile tek fiber kablo üzerinden veri alış verişi sağlar ve kablo masrafınıyarıya indirir. IEEE 802.3u 10/100Base-TX ve 100Base-FX standartlarıylauyumlu MC112CS, SC-Tipi konnektör ve tekil mod fiber kablo ile birliktekullanılmak üzere tasarlanmıştır. MC112CS, tam kablolu hız iletimoranında uzun dalga (LX) lazer spesifikasyonunu destekler.1310nm'de veriiletir ve 1550nm ile veri alır. Diğer uçtaki cihazın da 1550nm veriiletebilmesi ve 1310nm'de veri alabilmesi gerekir. MC112CS ile beraberhattın diğer ucunda bu özellikleri sağlayarak çalışacabilecek cihazlaraTP-LINK MC111CS örnek verilebilir.- Bu modülün diğer özellikleri; tek başına bir cihaz olarak (şasegerektirmeden) veya TP-LINK'in 19" sistem şasesi ile kullanılabilme, TXportu için oto MDI/MDI-X, TX p..
0

168,87 TL KDV Hariç: 143,11 TL

168,87 TL KDV Hariç: 143,11 TL
TL-SG108-161811
  8 Port 10/100/1000Mbps Qos Destekli Tak ve Kullan % 72 Enerji Tasarruflu DONANIM ÖZELLİKLERİStandardlar ve Protokoller IEEE 802.3/802.3u/ 802.3ab/ 802.3xCSMA/CDArabirim 8 10/100/1000Mbps Ports, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIXHarici Güç Kaynağı 100-240VAC, 50/60HzBoyutlar 6.2 x 4.0 x 1.0 in. (158 x 101 x 25 mm)Fan Quantity FanlessLED Göstergeleri System PowerLink, Speed and activity indicators per port built into each RJ-45 portYazılım ÖzellikleriGelişmiş Özellikler Green Technology,saving power up to 72%802.3X Flow ControlSupports QoS (IEEE802.1P)Transfer Metodu Store and ForwardDİĞERLERİSertifika CE, FCC ,RoHSPaket İçeriği 8-Port 10/100/1000Mbps Desktop SwitchPower AdapterUser GuideSistem Gereksinimleri Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista orWindows 7, Mac® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.OrtamOperating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F)Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F)Operating Humidity: 10% ~ 90%, non-condensingStorage Humidity: 5%~90% non-condensingPort..
0

156,32 TL KDV Hariç: 132,47 TL

156,32 TL KDV Hariç: 132,47 TL
ATEN-CS1734B-152683
  ATEN 4 PORT USB KVM SWITCH 2 PORT USB HUBLU ( KABLO DAHİL ) •4 bilgisayarın 1 klavye, 1 mouse ve 1 monitör tarafındandenetlenmesini sağlar.•USB klavye ve USB mouse portları ile 4 bilgisayarı ve USB 2.0 HUBözelliği sayesinde kendine bağlı USB cihazları kontrol etme imkanı•Scanner, yazıcı gibi cihazlara bağlantı yapabilen entegre 2 portlu USB(2.0) Hub.•KVM Switch'in PC ile bağlantısında kullanılan Klavye, Monitör, Mousebağlantı kablosu hem PS/2 hem de USB arayüzüne sahip klavye ve mouseürünlerinin bağlantısında kullanılabilir. (Dual interface-supportscomputers with PS/2 or USB keyboards and mice.)•Mikrofon ve hoparlör bağlantısı yapılabilir. Bass özelliği sayesinde2.1 surround ses sistemi etkisinde ses elde etmek mümkündür.•Özellikle IP telefon kullanıcılarının kolaylıkla erişebilmeleriamacıyla tasarlanan önpanelde konsol ses portları yer almaktadır.•2048 x 1536 dpi. çözünürlük desteğine sahiptir.•PC’lere erişim şu yöntemle yapılır.•PC’ler arasında geçiş yapabilmek için Switch..
0

905,10 TL KDV Hariç: 767,03 TL

905,10 TL KDV Hariç: 767,03 TL
DES-1016C-154585
  DES-1016C 16 PORT 10/100MBPS SWITCH METAL 10/100 Port 16 Gigabit Port Sayısı Yok Toplam Port Sayısı 16 PoeÖzelliği Yok Yönetilebilirlik Yok Kasa Tipi Rackmount Port Sayısı (Adet)16,0 YönetimYönetilemez PoE (802.3af) DesteğiYOK Veri Transfer Hızı10/100 10/100 Mbit UTP Port Sayısı16 Satış Garanti Süresi (ay)24 EAN790069418846 HD RESİMLER  ..
0

174,83 TL KDV Hariç: 148,16 TL

174,83 TL KDV Hariç: 148,16 TL
TEF1226P-161683
  TEF1226P 24Port PoE 2GB+2xSFP WebSmart Switc Tenda TEF1226P 24Port PoE 2GB+2xSFP WebSmart SwitcPort Sayısı (Adet)24,0 YönetimEvet PoE (802.3af) DesteğiVAR Veri Transfer Hızı10/100 Satış Garanti Süresi (ay)36 EAN6932849431216 HD RESİMLER  ..
0

1.726,89 TL KDV Hariç: 1.463,46 TL

1.726,89 TL KDV Hariç: 1.463,46 TL
UE200-162210
  USB 2.0 - 100Mbps Ethernet Ağ Adaptörü Bağlanılırlığı GenişletirKüçük ve Taşınabilir TasarımHızlı ve Stabil Veri BağlantısıGeliştirilmiş uyumluluk ile Tak & ÇalıştırDONANIM ÖZELLİKLERİBoyutlar ( W X D X H ) 2.8 x 1.0 x 0.6 in. (71 x 26 x 16.2mm)Çıkış Arabirimi 1 adet 10/100Mbps RJ45 Ethernet PortGiriş Arabirimi 1 adet USB 2.0 PortChipset RTL8152BDesteklenen Sistemler Windows XP/Vista/7/8/8.1/10, Mac OS X10.5/10.6/10.7/10.8/10.9/10.10, Linux tabanlı sistemDİĞERLERİPaket İçeriği USB 2.0 - 100Mbps Ethernet Ağ AdaptörüHızlı Kurulum KılavuzuVeri Transfer Hızı10/100 Satış Garanti Süresi (ay)36 EAN6935364094614 HD RESİMLER  ..
0

59,43 TL KDV Hariç: 50,36 TL

59,43 TL KDV Hariç: 50,36 TL
1 den 15 e 123 (9 sayfa) ürün gösteriliyor