0850 303 59 24
Hafta içi 09-00-18:00

Bebek Maması

HPP-TR4202-126015
  Hipp Organik Şeftali Püresi 125 Gr Organik Şeftali Püresi 125 g İlave şeker içermez(doğal olarak şeker içerir). Gluten içermez. Kıvam artırıcı içermez. Yüksek C vitamini içerir. Süt içermez. Renklendirici içermez. Kavanoz mamaları hava almayacak şekilde vakum altında kapatılarak ısıl işleme (pastorizasyon) tabi tutulduğu için hiçbir katkı ve koruyucu madde içermeden son kullanma tarihine kadar tazeliğini korur. Organik tarım ve hayvancılık ürünü olan kavanoz mamaları; hormonsuzdur, suni gübre, katkı maddesi ve GDO (Genetiği Değiştirilmiş Organizma) içermez; üretiminin her aşaması kontrol edilir. İçerik organik üretimden   H..
0

4,46 TL KDV Hariç: 4,13 TL

4,46 TL KDV Hariç: 4,13 TL
HPP-TR4253-126006
  Hipp Organik Erik Püresi 125 Gr Organik Erik Püresi 125 g 4.aydan sonra Gluten içermez. Kıvam artırıcı içermez. Yüksek C vitamini içerir. Süt içermez. Renklendirici içermez. Kavanoz mamaları hava almayacak şekilde vakum altında kapatılarak ısıl işleme (pastorizasyon) tabi tutulduğu için hiçbir katkı ve koruyucu madde içermeden son kullanma tarihine kadar tazeliğini korur Organik tarım ve hayvancılık ürünü olan kavanoz mamaları; hormonsuzdur, suni gübre, katkı maddesi ve GDO (Genetiği Değiştirilmiş Organizma) içermez; üretiminin her aşaması kontrol edilir. İçerik organik üretimden   HD RESİMLER  ..
0

4,46 TL KDV Hariç: 4,13 TL

4,46 TL KDV Hariç: 4,13 TL
HPP-TR6510-126016
  Hipp Organik Domates Ve Tavuklu Patates 220 Gr Organik Domatesli ve Tavuklu Patates 220 g 8.ay sonunda Gluten içermez. Kıvam artırıcı içermez. Süt içermez Renklendirici içermez. Bileşenler buharda pişirimiştir. Sindirimi kolaydır ve yumuşak et içerir. Et miktarları bebeğin yaşına uygun şekilde ayarlanmıştır. Kavanoz mamaları hava almayacak şekilde vakum altında kapatılarak ısıl işleme (pastorizasyon) tabi tutulduğu için hiçbir katkı ve koruyucu madde içermeden son kullanma tarihine kadar tazeliğini korur. Organik tarım ve hayvancılık ürünü olan kavanoz mamaları; hormonsuzdur, suni gübre, katkı maddesi ve GDO (Genetiği Değiştirilmiş Organizma) i&..
0

5,94 TL KDV Hariç: 5,50 TL

5,94 TL KDV Hariç: 5,50 TL
HPP-TR4010-126008
  Hipp Organik Havuç Püresi 125 Gr Organik Havuç Püresi 125 g 4. Aydan sonra İlave tuz içermez. Gluten içermez. Kıvam artırıcı içermez. Süt bileşeni içermez. Renklendirici içermez. Kavanoz mamaları hava almayacak şekilde vakum altında kapatılarak ısıl işleme (pastorizasyon) tabi tutulduğu için hiçbir katkı ve koruyucu madde içermeden son kullanma tarihine kadar tazeliğini korur. Organik tarım ve hayvancılık ürünü olan kavanoz mamaları; hormonsuzdur, suni gübre, katkı maddesi ve GDO(Genetiği Değiştirilmiş Organizma) içermez; üretiminin her aşaması kontrol edilir. İçerik organik üretimden   HD RESİMLER  ..
0

4,46 TL KDV Hariç: 4,13 TL

4,46 TL KDV Hariç: 4,13 TL
HPP-TR2473-126017
  Hipp 2 Kambiyotik Organik Devam Süt 350 Gr Hipp 2 Organik Combiotic Devam Sütü 350 g Tamamen Organik süt kullanılarak üretilmiştir. HiPP 2 Organik Combiotic, organik sütten gelen protein içeriğine sahiptir. HiPP 2 Organik Combiotic, HiPP 1 veya herhangi bir bebek formülünü takiben 6.aydan itibaren kullanılabilir Hipp 2 Organik Combiotic prebiyotik bileşen içerir. Prebiyotik bileşenler sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler. Hipp 2 Organik Combiotic probiyotik mikroorganizma içerir. Probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur...
0

38,34 TL KDV Hariç: 35,50 TL

38,34 TL KDV Hariç: 35,50 TL
HPP-TR6253-126009
  Hipp Organik Sebzeli Ve Tavuk Pirinç125 Gr Organik Sebzeli ve Tavuklu Pirinç 125 g 4. Aydan sonra İlave tuz içermez. Gluten içermez. Kıvam artırıcı içermez. Süt içermez. Renklendirici içermez. Bileşenler buharda pişirimiştir Sindirimi kolaydır ve yumuşak et içerir. Et miktarları bebeğin yaşına uygun şekilde ayarlanmıştır. Kavanoz mamaları hava almayacak şekilde vakum altında kapatılarak ısıl işleme (pastorizasyon) tabi tutulduğu için hiçbir katkı ve koruyucu madde içermeden son kullanma tarihine kadar tazeliğini korur. Organik tarım ve hayvancılık ürünü olan kavanoz mamaları; hormonsuzdur, suni gübre, katkı maddesi ve GDO (Genetiği De..
0

4,46 TL KDV Hariç: 4,13 TL

4,46 TL KDV Hariç: 4,13 TL
HPP-TR6803-126010
  Hipp Organik Sebzeli Ve Tavuklu Erişte 220 gr. Organik Sebzeli Ve Tavuklu Erişte 220 g 12. Ay sonunda Kıvam artırıcı içermez. Renklendirici içermez. Bileşenler buharda pişirilmiştir. Sindirimi kolaydır ve yumuşak et içerir. Et miktarları bebeğin yaşına uygun şekilde ayarlanmıştır. Kavanoz mamaları hava almayacak şekilde vakum altında kapatılarak ısıl işleme (pastorizasyon) tabi tutulduğu için hiçbir katkı ve koruyucu madde içermeden son kullanma tarihine kadar tazeliğini korur. Organik tarım ve hayvancılık ürünü olan kavanoz mamaları; hormonsuzdur, suni gübre, katkı maddesi ve GDO (Genetiği Değiştirilmiş Organizma) içermez; üretiminin her aşamas..
0

5,94 TL KDV Hariç: 5,50 TL

5,94 TL KDV Hariç: 5,50 TL
HPP-TR4233-126013
  Hipp Organik Elma Püresi 125 Gr Organik Elma Püresi 125 g İlave şeker içermez(doğal olarak şeker içerir) Gluten içermez Kıvam artırıcı içermez Yüksek C vitamini içerir Süt içermez Renklendirici içermez Kavanoz mamaları hava almayacak şekilde vakum altında kapatılarak ısıl işleme (pastorizasyon) tabi tutulduğu için hiçbir katkı ve koruyucu madde içermeden son kullanma tarihine kadar tazeliğini korur. Organik tarım ve hayvancılık ürünü olan kavanoz mamaları; hormonsuzdur, suni gübre, katkı maddesi ve GDO (Genetiği Değiştirilmiş Organizma) içermez; üretiminin her aşaması kontrol edilir. İçerik organik üretimden   HD RESİMLER ..
0

4,46 TL KDV Hariç: 4,13 TL

4,46 TL KDV Hariç: 4,13 TL
BDOR-587-118066
  Bebedor Meyve Sebze Filesi Bebedor Meyve Sebze Filesi Bebeğinizin en sevdiği meyve ve sebzeleri vitaminini kaybetmeden yemesinin en güvenliyolu: Meyve ve Sebze Filesi Özellikler Bebeğiniz meyve ve sebze filesi sayesinde, meyve ve sebzeleri boğulma tehlikesi olmadan rahatça emer, çiğner. Böylece besinlerin en yararlı kısımlarını keyifli ve güvenli bir şekilde yemiş olurlar. Kavun, çilek, muz, havuç gibi her türlü meyve ve sebze için uygundur. Bakım ve Kullanım Yiyeceği fileye yerleştirin. Kulp kısmı ile filenin bulunduğu vidalı kapağı sıkıca birleştiriniz. Bu hem mamanın dışarı taşmasını hem de bebeğinizin fileyi açmasını önler. Kullanılmadığı zaman kapağı ka..
0

14,38 TL KDV Hariç: 12,19 TL

14,38 TL KDV Hariç: 12,19 TL
HPP-TR2477-126014
  Hipp 3 Organik Kombiyotik Devam 350 Gr Hipp 3 Organik Combiotic Devam Sütü 350 g Tamamen Organik süt kullanılarak üretilmiştir. HiPP 3 Organik Combiotic, organik sütten gelen protein içeriğine sahiptir. HiPP 3 Organik Combiotic, HiPP 2 veya herhangi bir devam formülünü takiben 6.aydan itibaren kullanılabilir Hipp 3 Organik Combiotic prebiyotik bileşen içerir. Prebiyotik bileşenler sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler. Hipp 3 Organik Combiotic probiyotik mikroorganizma içerir. Probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur. P..
0

38,34 TL KDV Hariç: 35,50 TL

38,34 TL KDV Hariç: 35,50 TL
HPP-TR2468-126003
  Hipp 1 Organik Kambiyotik Bebek Sütü 350 Gr Hipp 1 Organik Combiotic Bebek Sütü 350 g Doğumdan sonra Tamamen Organik süt kullanılarak üretilmiştir. Anne sütü bebeğiniz için en iyisidir. Bu ürün doğum sonrasında anne sütüyle beslenmenin mümkün olmadığı durumlarda bebeklerin özel beslenmesi için uygundur. Bu ürün yetkili sağlık çalışanının önerisi ile kullanılmalıdır. Anne sütü gibi tüm bebek formüleri de karbonhidrat içerir ve bebeğinizin beslenmesinin önemli bir kısmını oluşturur. Bebeğinizin dişlerinin karbonhidrat içeren sıvılarla sık veya devamlı temas etmesi dişlerinin çürümesine ve ileride sağlık sorunları..
0

38,34 TL KDV Hariç: 35,50 TL

38,34 TL KDV Hariç: 35,50 TL
1 den 11 e 11 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Bebek Maması

Bebek Beslenme Ürünleri

Bebekler hiç şüphesiz bizlerin en değerli varlıkları. Bundan dolayı da doğdukları andan itibaren onları mümkün olan en iyi şekilde beslemeye ve büyütmeye özen gösterir ve onlar için satın alacağımız her şeye de dikkat ederiz. Bebekler özellikle de ilk dönemlerde ihtiyaç duydukları her türlü şeyi anne sütünde bulmaktadır. Ve doktorlar da anneleri her zaman bu yönde teşvik ederler. Ancak ilerleyen dönemlerde bu durum değişmeye başlar. Gerek anne sütünün yetersizliği gerekse bebeğin büyümeye başlaması ile birlikte anne sütünün yanında da ek olarak bebek beslenme ürünlerine ihtiyaç duyulur. Sitemizde de görebileceğiniz üzere bu kategorideki ürünlerden en fazla tercih edilenleri, emzik ve biberonlar. Bebeklerin en fazla ihtiyaç duyduğu şeylerden bir tanesi olan bu ürünlerin her biri bebeklerin ağız yapılarına zarar vermeyecek materyallerden üretilmiştir. Bu sayede gönül rahatlığıyla istediğiniz marka ve modele ait emziği sipariş edebilir ve bebeğinize kullandırabilirsiniz. Ancak sitemizin içerisinde yer alan bebek beslenme ürünleri bunlarla sınırlı değil. Bir bebeğin yemek yerken ihtiyaç duyduğu şeylerden bir tanesi de, önlükler. Özellikle de taraftar temalı mama önlükleri ile bebeğiniz doğuştan fanatik oluyor. Bunların yanı sıra yine aynı kategori başlığı içerisinde bebek mamaları da yer buluyor. Bu mamaların her biri, daha öncesinde onlarca farklı kuruluş tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Böylece bebeğinize ek gıda vermeye başladığınızda sitemizde yer alan mamalar arasından seçimlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca mamaların yanı sıra yine sitemizin içerisinde bebeklere özel olarak hazırlanmış doğal meyve suları ve çeşitli meyve ve sebze püreleri de bulunuyor. Böylece tamamen organik, içerisinde herhangi bir katkı maddesi olmayan yiyecekleri bebeklerinize yedirerek onların bu yiyeceklerden gerekli vitaminleri almasını da sağlamış olabilirsiniz. Pek çok anne, çocuğuna en doğal yiyecekleri vermek için bunları kendi hazırlamaya özen gösteriyor. Bunlardan bir tanesi de yoğurt. Dışarıda içerisinde ne olduğu bilinmeyen yoğurtları bebekleri ve çocuklarına yedirmek istemeyen kişiler artık yoğurt makineleri sayesinde kendi yoğurtlarını kendileri yapıyor.